social social social

Zakład Ceramiczny – Wyrób Kafli to wielopokoleniowa tradycja, która swą działalność rozpoczęła w roku 1969 w Przedborzu. Od prawie pięćdziesięciu lat kafle naszej produkcji zdobią wnętrza w Polsce, Niemczech, Czech, Słowacji, Ukrainy i Rosji.

Specjalizujemy się w produkcji ceramicznych kafli piecowych, kominkowych oraz kuchennych, które mają zastosowanie w obudowach nowoczesnych wkładów grzewczych, jak i piecach stawianych metodami tradycyjnymi. Oferujemy Państwu szeroką gamę wzorów i kolorów kafli, co umożliwia odpowiedni wybór i dostosowanie do każdego wnętrza. Nowoczesny sposób projektowania pozwala nam spełnić wszelkie wymagania klientów
z przygotowaniem indywidualnego wzoru kafli włącznie.

Prowadzimy stałą współpracę z biurami projektowymi, które mogą dla Państwa przygotować projekt kominka wraz z jego wizualizacją. Nasze wyroby wyróżnia doskonała jakość i trwałość.

Własna baza surowcowa gwarantuje, iż produkt ten jest w 100% ekologiczny, bezpieczny dla środowiska i użytkownika. Jako jedyni w kraju posiadamy Certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Jest to najwyższe odznaczenie dla ceramiki w Polsce. Kafle mogą stanowić powierzchnię grzejną bez żadnego ubytku na jakości. Nasz kafel powstaje u nas od podstaw. Wytwarzany jest ręcznie z masy plastycznej, dlatego też traktowany jest jako rękodzieło. Istnieje możliwość wykonania kafli ręcznie malowanych przez artystę plastyka.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale udoskonalamy proces produkcji, wprowadzamy nowe wzornictwo oraz poszerzamy paletę barw.